г. Харьков, ул. Плехановская 2/5 +38 (050) 3432853 (только Viber, WhatsApp, Telegram) ps@prof-service.com.ua ПН-Пт: 9:00 - 18:00 (Работаем в удаленном режиме)

IT Послуги. Обслуговування серверів і комп'ютерів.
Системи відеоспостереження.√ Завжди готові Вам допомогти - навіть у вихідні та свята.

√ Швидке реагування - час реакції на заявку обчислюється хвилинами.

√ У нас є все необхідне - не потрібно забезпечувати робочим місцем та інструментами.

√ Не беремо лікарняний і відпустку - на відміну від системного адміністратора.

√ Не просимо підвищення  - за посадою та/або заробітної плати.

√ Індивідуальний підхід  - для Вас договірні індивідуальні ціни.


Компанія "Проф-Сервіс" надає послуги з обслуговування комп'ютерів, налаштуванням і обслуговування серверів в Харкові. Проектування та монтаж локальних комп'ютерних мереж на базі провідної мережі, та бездротових технологій. Налагодження та супровід загальної інформаційно-технічної (IT) структури підприємств. Професійне проектування та установка систем відеоспостереження, обслуговування та ремонт аналогових і цифрових систем відеоспостереження.

Досвід роботи наших системних адміністраторів в сфері ІТ-аутсорсингу становить понад 10 років, всі наші фахівці є дипломованими фахівцями в області ІТ-технологій, з багаторічним досвідом та стажем роботи. За ці роки виконано безліч робіт з налаштування серверів Харків, обслуговування серверів, абонентське обслуговування комп'ютерів Харків, настройка мережі та мережеве обладнання, монтаж комп'ютерної мережі, монтаж систем відеоспостереження. Встановлено надійні партнерські відносини з різними підприємствами, фірмами і організаціями Харкова, України, Росії та Європи.

Наші клієнти - це малий, середній бізнес, а також досить великі підприємства і організації.

Предметом нашої гордості також є і те, що перший наш клієнт, ось вже більше 10 років залишається з нами і з задоволенням користується нашими послугами по цей день. Для нас це показник - ми зберігаємо високу якість послуг, що надаються і цінуємо кожне замовлення, кожного клієнта. І формулювання - "клієнт завжди повинен залишатися задоволений!" для нас не формальне гасло, а одна з головних цілей співробітництва.

Телефонуйте за нашими телефонами, і ми зробимо ремонт комп'ютерів в Харкові, обслуговування комп'ютерів в Харкові, а також вирішимо будь-яке питання зі зв'язком, хмарним, віртуальним, виділеним сервером або іншою технікою. Не витрачайте час і кошти даремно і не довіряйте свої завдання незвичайним самоучкам.

Довіряйте професіоналам - якісне і швидке рішення ІТ-задач!