г. Харьков, ул. Плехановская 2/5 +38 (050) 3432853 (только Viber, WhatsApp, Telegram) ps@prof-service.com.ua ПН-Пт: 9:00 - 18:00 (Работаем в удаленном режиме)

Монтаж комп'ютерної мережі.


√ Виїдемо на об'єкт для визначення завдання по комп'ютерній мережі.

√ Складемо професійний оптимальний проект.

√ Узгодимо всі моменти з монтажу.

√ Складемо кошторис на матеріали та роботу.

√ Укладемо договір на монтаж комп'ютерної мережі.

√ Проведемо професійний монтаж точно в терміни обговорені із замовником.

√ Виконаємо тестування всіх вузлів і кінцевих точок мережі.

√ Дамо гарантію на роботи 6 місяців.


 Монтаж виконуємо мідним кабелем (кручена пара категорій 5е та 6е). На стадії проектування мережі, проводиться контроль передбачуваних кабельних трас (оптимізація магістралей по довжині і технологічної безпеки, мінімізація електромагнітних завад від силових кабелів та ін.). У проект закладається максимально скритна прокладання кабельних магістралей (за гипсовими стінами, над підвісною стелею, в кабель-каналах) і майже завжди в гофро-трубі.

Проектування, монтаж та налаштування локальної мережі Харків виробляється в найкоротші терміни, наприклад монтаж в трьох кімнатах на 10 комп'ютерних точок буде виконана за 1-2 дня, за умови відсутності непередбачених ситуацій ... Після закінчення робіт, обов'язково проведення пуско-налагоджувальних робіт.

Монтаж корпоративної мережі між офісами або віддаленими об'єктами виконується оптоволоконним кабелем. Ми працюємо з усіма великими провайдерами Харкова, підключаємо до мережі інтернет та корпоративним мережам. При використанні корпоративної мережі всі об'єкти Вашої компанії можна об'єднати в єдину корпоративну локальну мережу, в якій Ви можете легко виконувати обмін інформацією з філіями, працювати в єдиній центральній базі даних. Корпоративна мережа захищена від вторгнень з мережі Інтернет на фізичному рівні, засобами мережевого обладнання. Додатковий захист каналів зв'язку корпоративної мережі здійснюється шифруванням по протоколу VPN.


Телефонуйте нам і ми оперативно Вам виконаємо монтаж комп'ютерної мережі в Харкові.