г. Харьков, ул. Плехановская 2/5 +38 (050) 3432853 (только Viber, WhatsApp, Telegram) ps@prof-service.com.ua ПН-Пт: 9:00 - 18:00 (Работаем в удаленном режиме)

Обслуговування корпоративних серверів
на платформі Windows 2008/2012/2016/2019 Server, Linux сервер.


Компанія "ПРОФ-Сервіс" виробляє повний комплекс робіт по організації корпоративних серверів компаній та підприємств. Хмарні та виділені сервера, покупка та оренда сервера, налаштування сервера та серверне обладнання, ремонт та обслуговування серверів на різних платформах (Windows Server, Linux), різних версій серверних систем.

√ Допоможемо зрозуміти який сервер Вам потрібен, виділений або віртуальний;

√ Визначимося купувати сервер або орендувати;

√ Визначимо потужність сервера, підберемо конфігурацію;

√ Запропонуємо оптові ціни на покупку або надійний дата-центр для оренди;

√ Встановимо сервер з нуля і проведемо міграцію даних;

√ Побудуємо захищені канали зв'язку з сервером і налаштуємо захист даних;

√ Налаштуємо автоматизоване резервування даних;

√ Укладемо договір на обслуговування (супровід) сервера; 


При виборі технічного рішення для організації корпоративного сервера виникають різні питання. Наприклад, орендувати сервер або придбати свій ... Якщо орендувати, то хмарний або виділений сервер, а також де територіально повинен знаходитися сервер ... А якщо придбати свій сервер, наскільки це доцільно? Яке оптимальне рішення вибрати за ціною і потужності? На ці та багато інших питань ми знаємо відповіді! Для наших клієнтів ми придбали багато серверів різної вартості і потужності, орендуємо сервер як хмарні (віртуальні) так і виділені. Ми допоможемо Вам зрозуміти, який варіант реалізації корпоративного сервера оптимальний саме для Вашої компанії.

Для наших клієнтів ми рекомендуємо надійні дата-центри для оренди або розміщення корпоративних серверів. Дата-центри з якими ми співпрацюємо мають рівень надійності не менше TIER III.