г. Харьков, ул. Плехановская 2/5 +38 (050) 3432853 (только Viber, WhatsApp, Telegram) ps@prof-service.com.ua ПН-Пт: 9:00 - 18:00 (Работаем в удаленном режиме)

Компанія "Проф-Сервіс"


Компанія "Проф-Сервіс" створена в 2011 році в місті Харків і займається наданням будь-яких послуг в сфері обслуговування комп'ютерної техніки та управління IT-структури підприємств.

Чому Вам варто звернутися саме до нас?

√ Ми - високо кваліфіковані фахівці, за плечима багаторічний досвід в різних сферах IT;

√ Оперативне реагування на будь-яку проблему - всі наші співробітники завжди на зв'язку;

√ Виправдані ціни, гнучкі договірні відносини, система знижок і лояльність до постійних клієнтів;

√ Відповідальне ставлення до роботи і поставлених завдань.


Компанія була створена двома ініціативними випускниками Харківського Національного Університету радіоелектроніки. Здобувши вищу освіту на рубежі тисячоліть, ми закріпили професійні навички, застосовуючи власні таланти в різних сферах інформаційних технологій. Накопичений більш ніж за десятирічний досвід, дозволив нам впевнено взятися за створення власної справи і організувати компанію по наданню комп'ютерних послуг в місті Харкові, Україна, Росії та Європі.

Багаж знань, умінь і досвіду, відповідальність і завзятість у вирішенні проблем наших клієнтів стало нам гарною підмогою і дозволило відразу ж зайняти нішу на ринку.

Наші клієнти завжди залишаються задоволені, і більш не вважають за потрібне звертатися з питань IT до будь-кого іншого. Ми не залишаємо невирішених питань, уважні до дрібниць і завжди доводимо справу до кінця.

Команда Проф-сервіс брала участь у великих проектах зі створення Структурованих кабельних систем (СКС) (прокладено сотні кілометрів кабельних трас - кручена пара, оптоволоконні кабелі), систем відеоспостереження (змонтовані і запущені в роботу багато сотень камер внутрішніх і зовнішніх). Роботи проводилися в малих офісах і в великих Торгово-Розважальних Центрах міста Харкова, Україні та ближнього зарубіжжя.

Крім разових проектів, ми займаємося обслуговуванням парків комп'ютерної техніки організацій і приватних осіб. Серед наших клієнтів є як і торгові фірми, так і виробництво. Дистанційні термінальні сервера, хмарні сервера, виділені сервера та інше - з усіма нюансами роботи офісу ми знайомі і можемо впоратися з будь-якою проблемою, що виникла.

Ми завжди готові прийти на допомогу в максимально стислі терміни, тому нас цінують юридичні клієнти і приватні особи. Повторні звернення і рекомендації наших клієнтів - найкращий показник рівня нашої роботи.


Довіряйте професіоналам! Завдання і проблеми будуть вирішені і Ви залишитеся задоволені.